God Film ! ! !

Download the new films around the world

فیلم هنکاک (Hancock)

Hancock(هنکاک)

برای خلاصه داستان و تصاویر به ادامه مطلب مراجعه کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 13:38  توسط admin  | 

فیلم ترانسپورتر 2 (Transporter 2)

 Transporter 2(ترنسپورتر ۲)

  

 

 

 

 

 

برای مشاهده خلاصه و تصاویر فیلم به ادامه مطلب مراجعه کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیستم شهریور ۱۳۸۸ساعت 14:43  توسط admin  | 

فیلم تندر گرمسیری (Tropic Thunder)

  Tropic Thunder(تندر گرمسیری) 

 

 

 

 

 

 

 

برای مشاهده خلاصه داستان و تصاویر فیلم به ادامه مطلب مراجعه کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیستم شهریور ۱۳۸۸ساعت 14:40  توسط admin  | 

فیلم تحت تعقیب (Wanted)

Wanted(تحت تعقیب):این فیلم داستان زندگی یک جوان خیلی ساده را نشان میدهد که دارای خلاقیت های نهفته ی زیادی است که خودش نمیداند.او بر اثر اتفاق وارد گروه آدمکشی بزرگی میشود و شروع میکند به کشتن کسانی که فکر میکند در به قتل رسیدن پدرش نقش داشته اند اما متوجه میشود که ... .این فیلم محصول سال ۲۰۰۸ است و با بازی مرگان فریمن(Morgan Freeman) , جیمز مکاوی(James McAvoy) و آنجلینا جولی(Angelina Jolie) به زبان فارسی دوبله شده است.   
+ نوشته شده در  سه شنبه دهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 13:52  توسط admin  | 

فیلم قلدرها(Thick as Thieves)

Thick as Thieves(قلدرها):داستان این فیلم درباره ی دزدی ماهر است که میخواهد جواهرات ارزشمندی را از یک بانک معتبر بدزدد و در این راه با کمک یک جوان که او نیز دزدی چابک است دست به این کار میزند اما ... .این فیلم که یک ژانر اکشن میباشد محصول سال ۲۰۰۸ است و با بازی مرگان فریمن (Morgan Freeman) و آنتنیو باندراس(Antonio Banderas) به فارسی نیز دوبله شده است.
+ نوشته شده در  سه شنبه دهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 13:42  توسط admin  | 

فیلم Saw (اره)

Saw complex(مجموعه فیلمهای اره):فیلم اره در پنج قسمت ساخته شده که از سری فیلمهای ترسناک .مهیج و جذاب میباشد که برای تماشای آن توصیه میشود از فیلم اره ۱(Saw 1)شروع به دیدن آن کنید چون در تمام پنج قسمت آن داستانها به هم ربط دارند و برای درک و فهمیدن آن باید از قسمت اول شروع کنید.  البته طبق آخرین اخبار فیلم اره ۶ هم ساخته شده است اما هنوز اکران نشده است.
+ نوشته شده در  سه شنبه دهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 11:24  توسط admin  | 

فیلم Max Payne(مکس پین)

Max Payne(مکس پین):فیلم مکس پین در اصل برگرفته شده از بازی آن است که داستان یک افسر پلیس نیویورک میباشد که همسر و فرزند کوچکش توسط یک باند بزرگ مواد مخدر به قتل رسیده اند و مکس تصمیم به انتقام گرفتن میشود و... .این فیلم با بازی Mark Wahlberg یک ژانر اکشن مهیج میباشد که به فارسی دوبله شده است.

+ نوشته شده در  سه شنبه دهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 11:19  توسط admin  | 

فیلم the Secret of Moonacre(راز موناکر)

the Secret of Moonacre(راز موناکر):این فیلم داستان زندگی دختری را نشان میدهد که بعد از مرگ پدرش مجبور میشود زندگی مجلل خود را در لندن رها کند و به زندگی با عمویش در یک جنگل اسرارآمیز بپردازد اما او که دختری ماجراجو بود به اسرار زندگی عمویش در گذشته دست میابد اما ... .این فیلم با بازی Tim Curry, Loan Gruffudd, Natascha Mc Elhone و Dakota Blue Richards یک فیلم فانتزی-درام میباشد. 
+ نوشته شده در  سه شنبه دهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 11:18  توسط admin  | 

فیلم Terminator Salvation(نابودگر 4)

Terminator Salvation(نابودگر ۴):این فیلم ادامه داستان فیلم نابودگر ۳ میباشد و جنگ بین ماشین ها و انسانها را نشان میدهد که در مقایسه با نابودگر های قبل از جذابیت های بیشتری برخوردار است.این فیلم تولید سال ۲۰۰۹ میباشد و با بازی Christian Rals , Sam Worthington یک فیلم تخیلی-اکشن است.    

+ نوشته شده در  دوشنبه نهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 23:28  توسط admin  | 

فیلم (Fast and the furious 3(Tokyo Drift (تند وسریع 3)

(Fast and the Furious3(Tokyo Drift تند و سریع ۳:این فیلم نسخه سوم از سری فیلمهای تند و سریع میباشد که با داستانی مهیج تر از دیگر قسمتها ساخته شده است.این فیلم درباره جوانی امریکایی ست که به دلیل تخلفات رانندگی و انجام حرکات خطرناک با اتومبیل مجبور به مهاجرت از امریکا به تکیو میشود تا در آنجا در کنار پدرش زندگی آرومی داشته باشد و به تحصیلش بپردازد اما او که علاقه ی زیادی به ماشین دارد سعی میکند در مسابقات رالی آزاد که در پارکینگهای تکیو انجام میشود شرکت کند.او به دختری که همکلاسی او نیز هست علاقه مند میشود اما یکی از رانندگان حرفه ای که عضو مافیای ژاپن هم هست با آن دختر رابطه ی دوستی دارد و برای آن پسر امریکایی مشکلات زیادی ایجاد میکند اما او دست بردار نیست و در ادامه باعث میشود که ... .این فیلم با بازیSung Kang , Bow Wow , Nathalie Kelley و Lucas Black یک فیلم درام-اکشن بسیار زیباست که به فارسی دوبله نشده اما زیرنویس فارسی آن در سراسر کشور توزیع شده است.

به علاقه مندان این سبک فیلمها پیشنهاد میشود این فیلم جذاب را حتما ببینند.

+ نوشته شده در  دوشنبه نهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 23:26  توسط admin  | 

فیلم هری پاتر 6(Harry Potter and the Half-Blood Prince)

(Harry Potter(and the Half-Blood Prince(هری پاتر۶: داستان این قسمت  در دنباله ی قسمتهای قبلی است . جایی که پس از درگیری های بسیار ، اکنون  مدرسه ی هاگوارتز دچار اشکال شده است و شخصی ناشناس توانسته است به درون آن نفوذ کند.  اکنون مدرسه مکان امنی برای دانش آموزانش نیست. و این بار ولدمورت به کمک هری آمده است تا رقیبی دیرینه را که قصدش انتقام گیری است نابود سازند

منبع:www.irmovies.ir

+ نوشته شده در  دوشنبه نهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 23:13  توسط admin  |